نتایج جستجو برای عبارت :

آموت

سلام:)
هرکسی من رو بشناسه ، میدونه که انتشارات مورد علاقه ی من آموت هستش!
من واقعا از خوندن رمان های خارجی با ترجمه ی درست لذت میبرم...
حالا تو این شرایط دیدم هر کتابی از آموت خریدم رو خوندم و تصمیم گرفتم دوباره کتاب بخرم و همین شد که دو روز قبل ۳ کتاب سفارش دادم.
امروز عصر که تازه از خواب بیدار شدم ، صدای زنگ اومد و دیدم که بلهههه پست اومده و کتابای منو آورده! واقعا خوشحال شدم...
این ۳ کتاب فوق العاده رو خریدم :
اگر حقیقت این باشد از کالین هوور
جایی
خب کتاب موج ها تموم شد. یه کتاب اینجوری بود که مثلا میتونستن پیشگویی کنن و هاله های ادما رو ببینن و اینا . کتاب برای n هم قبلش خوندم که جنایی بود و غمگین . درباره این دوتا فکر نکنم پست اینستا بذارم. کتاب موج ها مثل بقیه کتابایی که از خانوم لانزدیل(؟) خوندم، یه کم کلیشه داشت از این جهت که مثل فیلمای کنار دریای خارجی بود! اما جذاب بود . مثل اکثر کتابای آموت میشه زود زود خوندشون و لذت برد اما خیلی عمیق نبود. 
دیگه اینکه پادکست های شب تاک رو دارم گوش می
«چهارشنبه‌های کتاب هنر» در فرهنگسرای ارسبارانپوستر
«چهارشنبه‌های کتاب هنر» با نمایشگاه «کتاب هنر و ادبیات» در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، «چهارشنبه‌های کتاب هنر» با هدف ارتقای سطح مطالعه، دسترسی آسان، بازدید و خرید کتاب‌های هنر و ادبیات با تخفیف ویژه برگزار می‌شود.
«چهارشنبه‌های کتاب هنر» با نمایشگاه کتاب‌های تخصصی «هنر و ادبیات» با حضور انتشارات چشمه، ماهی، ققنوس،
آه خیلی خوشحالم بالاخره تونستم به دوران کتابخوانیم برگردم! :)
من منتقد نیستم فقط نظرمو مینویسم.
یک به علاوه یک اولین کتابیه که امسال میخونم. این کتاب 41 فصله که اگه صادقانه بگم تا فصل 10 برای من (شاید برای شما نه!) اصلا جذاب نبود!
ولی دقیقا از فصل ده به بعد جوری بهش چسبیدم که نمی تونستم با شخصیت جس همذات پنداری نکنم!
جس توماس با دو شغل خدمتکاری و پیشخدمت کافه بودن از پس هزینه های زندگی خودش و دو فرزندش بر نمیاد با این حال وقتی بهار می یاد حتی اگه هوا
رمان«جنگل» اثر هارلن کوبن با ترجمه محدثه احمدی منتشر شد. این رمان روایتی است از زندگی پاول، دادستان نیوجرسی که هنوز عزادار مرگ خواهرش است؛ خواهری که ۲۰ سال پیش، شبانه قدم در جنگل گذاشت و برای همیشه ناپدید شد. اما حالا، یعنی دو دهه بعد، جسد مردی پیدا شده که می‌تواند با ماجرای آن شب ارتباط داشته باشد و شاید این مرد، همان پسری باشد که آن شب با خواهر پاول ناپدید شده است.

هارلن کوبن، نویسنده آثار پرفروش به انتخاب نشریه نیویورک‌تایمز، در این د

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها